Ga direct naar de productinformatie
Mix Slagroomtruffels
€8,50
Ooh heb jij ook zo een moeite met kiezen.....nou dat hebben we opgelost! Laat je verrassen met onze truffelmix!
Zelf weten welke slagroomtruffels je in de mix wilt? Laat dit weten in de opmerkingen!
Allergeneninformatie
Dieetvoorkeuren
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100 gram product |
|---|---|
| Energie | 1944 kJ/ 464 kcal |
| Vetten | 40,5 g |
| waarvan verzadigde vetten | 27,54 g |
| Koolhydraten | 24,7 g |
| waarvan suikers | 24,7 g |
| Eiwitten | 2,8 g |
| Zout | 0,12 g |