Ga direct naar de productinformatie
Limmencello slagroomtruffel
€8,50
LIMMENCELLO?
Nee, dit hebben wij niet verkeerd geschreven. Wij werken namelijk samen met Limmencello bij ons uit het dorp Limmen. Twee prachtige ondernemers die samen een topproduct hebben gemaakt!
Allergeneninformatie
Dieetvoorkeuren
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100 gram product |
|---|---|
| Energie | 1944 kJ/ 464 kcal |
| Vetten | 40,5 g |
| waarvan verzadigde vetten | 27,54 g |
| Koolhydraten | 23,4 g |
| waarvan suikers | 23,4 g |
| Eiwitten | 2,8 g |
| Zout | 0,12 g |