Ga direct naar de productinformatie
Slagroomtruffel origineel
€7,00
De originele slagroomtruffel, waar het allemaal mee begon! Handgemaakt met echte slagroom, een dun laagje chocola en de fijnste cacaopoeder.
Allergeneninformatie
Dieetvoorkeuren
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100 gram product |
|---|---|
| Energie | 1789 kJ/ 427 kcal |
| Vetten | 40,5 g |
| waarvan verzadigde vetten | 27,54 g |
| Koolhydraten | 14,3 g |
| waarvan suikers | 14,3 g |
| Eiwitten | 2,8 g |
| Zout | 0,02 g |