Ga direct naar de productinformatie
Caramel zeezout slagroomtruffel
€8,50
De allerlekkerste slagroomtruffel nu in een heerlijk jasje van caramel en zeezout, laat u verrassen door zijn heerlijke smaak!
Allergeneninformatie
Dieetvoorkeuren
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100 gram product |
|---|---|
| Energie | 1974 kJ/ 472 kcal |
| Vetten | 39,9 g |
| waarvan verzadigde vetten | 26,8 g |
| Koolhydraten | 24,7 g |
| waarvan suikers | 24,5 g |
| Eiwitten | 4,6 g |
| Zout | 0,69 g |