Ooh heb jij ook zo een moeite met kiezen.....nou dat hebben we opgelost! Laat je verrassen met onze truffelmix, in een geschenkverpakking mét een leuk paaskaartje!
Zelf weten welke slagroomtruffels je in de mix wilt? Laat dit weten in de opmerkingen!
*Glutenvrij
*Let op, de Limmencello en de Advocaat bevatten alcohol
| Glutenvrij | Ja |
|---|---|
| Bevat alcohol | Ja |
| Bevat noten | Ja |
| Lactosevrij | Nee |
Bevat: melk, lactose, soja, alcohol, noten.
| Voedingswaarde | Per 100 gram product |
| Energie | 1944KJ/ 464 kcal |
| Vetten | 40,5 g |
| waarvan verzadigde vetten | 27,54 g |
| Koolhydraten | 24,7 g |
| waarvan suikers | 24,7 g |
| Eiwitten | 2,8 g |
| Zout | 0,12 g |
Bestellen
-
Gratis verzending vanaf € 65,- in NL en vanaf € 100,- in BE (naar één adres)
-
Altijd voortruffelijk én glutenvrij!
-
Op ma t/m vrij vóór 13.00 besteld, dezelfde dag verzonden
-
Een gratis mini ice-pack bij jouw bestelling!
-
Gekoeld bewaren! Na binnenkomst nog zeker 14 dagen houdbaar!